​Opiekunki do osób starszych – poszukujemy firmy do współpracy

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą Ueckermünde

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy
Inna
Umowa
  • Inna
Poszukujemy firmy, z którą chcielibyśmy nawiązać długoterminową współpracę, której celem będzie oddelegowywanie do Niemiec osób do opieki nad osobami starszymi.
Zadania: opieka nad osobami starszymi oraz pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Osoby pracująca otrzymają bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.
Od opiekunek i opiekunów oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, ponieważ kontakt będzie odbywał się w tym języku.
Oferty wraz podaniem wysokości wynagrodzenia miesięcznego prosimy przesłać na adres e-mail: info@gute-wesen.de.
Mogą Państwo również zadzwonić do nas pod numerem telefonu 0049 39771 59390 lub wysłać faks 0049 39771 593929.
Osoba kontaktowa: Ingrid Hummel
Strona internetowa: www.gute-wesen.de
Ingrid und Johannes Raquet GbR
Am Schützenwald 27
17373 Ueckermünde

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 123... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry